Dlaczego my

Firma ALNO ekspert oferuje meble kuchenne i domowe renomowanych firm europejskich. Niemieckie meble kuchenne firm to produkty markowe, które oferujemy po niezwykle atrakcyjnych cenach. Jest to mozliwe poprzez członkostwo w zachodnich sieciach zakupowych. Dostawy kuchni realizujemy profesjonalnie według standardów zachodnich, które zostały opracowane przez niemieckich dostawców mebli kuchennych. W ramach naszej oferty znajduje się montaż oraz serwis posprzedażowy.

Oferowane przez nas niemieckie meble kuchenne znajdują się na czołowych miejscach w rankingach producentów tak pod względem designerskim jak i jakościowym. Wieloletnia działalność w branży meblarskiej pozwoliła nam zdobyć wyjątkowe doświadczenie, harmonijne kontakty z partnerami oraz przejrzyste procedury wykonywania zleceń od zamówienia po montaż.

Zaufało nam już kilkuset klientów, z którymi do dziś utrzymujemy kontakty. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim kompetentne doradztwo, przejrzystość warunków współpracy, sprawność w wykonaniu usługi oraz serwis pogwarancyjny.

Nie bez znaczenia jest szeroki wachlarz oferowanych produktów od mebli niezwykle ekskluzywnych po standardowe zestawy, od tradycyjnego sprzętu AGD marki Siemens po ekskluzywne sprzęty firm Miele i Gaggenau, a nawet wyszukane marki AGD z USA lub Nowej Zelandii.

Zapraszamy do wspólpracy
ALNO ekspert


Masz pytania? Wyślij wiadomość.